Продавець Diva розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
251 відгук
Магазин тимчасово не приймає дзвінки на моб телефон  
Одесса, Базовая, 8 индекс 65000, Одеса, Україна
+380 (99) 781-25-90
Жіночий інтернет магазин стильного одягу

Умови оферти

2021

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином https://modadiva.com.ua/ надалі «Продавець», і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), що називається у подальшому «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови покупки квітів і подарунків, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно ст. 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України і є еквівалентом "усної угоди" і має належну юридичну силу.

1.4. У відповідності зі ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. В оферті, якщо контекст не вимагає іншого, нижченаведені терміни мають наступні значення:

"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" - продукція, пропонована до продажу, і розміщена на сайті https://modadiva.com.ua/.

"Покупець" - фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті https://modadiva.com.ua/.

"Одержувач" - фізична та/або юридична особа визначений(-а) Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.

"Акцепт" - повне й беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні замовлення на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованого на сайті https://modadiva.com.ua/, а Покупець сплачує і приймає Товар згідно з умовами цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт https://modadiva.com.ua/ у робочий час Продавця.

3.1.2. Вартість всіх видів доставки зазначена у розділі «Доставка» на сайті Продавця.

3.1.3. Разом з тим, Продавець не надає послуги з покупки і доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.

3.1.4. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконання замовлення у вказаний час. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача, але не більше ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті https://modadiva.com.ua/ є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту поки він не оплачений.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «післяплата».

3.2.6. Послуги платіжних систем, терміналів, Покупець оплачує додатково.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання замовлення залежить від місця розташування Одержувача. Все залежить від складності замовлення: кількості товару та його наявності, від непередбачених подій, які не залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, затори та ін).

4.2. Замовлення вважається виконаним в момент його передачі Отримувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.

4.3. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладання до моменту вручення замовлення Одержувачу/Покупцю або його довіреним особам.

5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

5.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Заміна продукції може бути проведена без попереднього узгодження з Покупцем на аналогічний товар тієї ж цінової категорії.

5.3. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною для повернення коштів або заміни замовлення.

5.4. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті https://modadiva.com.ua/ носять довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину по телефону, або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Отримувач/Покупець може відмовитися або повернути замовлення одразу при отриманні, вказавши кур'єру причину повернення.

6.2. Покупець має право оформити лист, з рекламацією використовуючи форму зворотного зв'язку на сайті або за адресою електронної пошти: modadiva3@gmail.com, вказавши причину і надавши відповідні опис і підтверджують фото.

6.3. У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в такому ж вигляді, в якому йому був доставлений.

6.4. В інших випадках, Продавець розглядає скарги протягом 3-х робочих днів з дня її отримання, про результати розгляду скарги Продавець повідомляє за номером телефону.

6.9. Якщо з вини Продавця замовлення не був доставлений в зазначений день Покупцем або Одержувачем, Покупець має право вимагати компенсацію, розмір якої не може перевищувати суму замовлення.

7. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ АВТОРСЬКІ ПРАВА.

7.1. Продавець є єдиним власником Торгової марки vic-tory.com.ua, згідно Свідоцтва України №163013 від 25 жовтня 2012 року.

7.2. Пунктом 2, 4 статті 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» встановлено, що свідоцтво надає його власнику право використовувати знак та інші права, визначені цим Законом.

7.3. Згідно ст. 20 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" будь-яке посягання на права власника свідоцтва, передбачені ст. 16 цього Закону, в тому числі вчинення без згоди власника свідоцтва дій, що потребують його згоди, та готування до вчинення таких дій, вважається порушенням прав власника свідоцтва, що тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства України.

7.4. Порушенням прав власника свідоцтва вважається також використання без його згоди в доменних іменах знаків та позначень, вказаних у п. 5 ст. 16 цього Закону.

7.5. Для законного використання ТМ - нанесення його на будь-який товар, для якого зареєстрований знак, далі за текстом іменується «Товар», упаковку, в якій міститься такий Товар, вивіску, етикетку, нашивку, бирку чи інший прикріплений до товару предмет, зберігання такого товару з нанесеним зазначеним знаком для продажу, пропонування його для продажу, продаж, імпорт (ввезення) та експорт (вивезення); застосування його в діловій документації чи в рекламі та в мережі Інтернет, у тому числі в доменних іменах, потрібно отримати окремий дозвіл.

7.6. Якщо суб'єкти підприємницької діяльності виявили бажання використовувати ТМ у своїй діяльності, за дозволом на її використання, вони можуть звернутися з листом на електронну адресу modadiva3@gmail.com

7.7. У силу презумпції оригінальності об'єктів авторського права, всі фотографічні твори є оригінальними, тому охороняються авторським правом без реєстрацій та формальностей з моменту їх створення у всіх країнах світу відповідно до «Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів» 1886 року, і Законом України «Про авторське право і суміжні права» 1993 року.

7.8. Суб'єкт виключних майнових авторських прав на фотографічні твори може давати дозвіл на використання цих творів третім особам і заборонити їх використання, якщо таке має місце без отримання дозволу. Власник фото, розміщених на сайті https://modadiva.com.ua/ дає дозвіл на використання його фото тільки в тому випадку, коли у фото буде розміщено посилання на першоджерело.

7.9. Якщо іншими авторами було виявлено розміщення їх фото-творів на сайті https://modadiva.com.ua/всі претензії приймаються за адресою estitanbis@gmail.com.

8. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

8.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладання Договору на умовах Оферти.

8.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

8.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

8.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферту тягне за собою внесення цих змін в укладений вже діє між Покупцем і Продавцем Договір; зміни у Договорі набирають чинності з такими змінами в Оферті.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для розповсюдження спаму.

9.3. При оформлении заказа Покупатель даёт согласие на обработку своих персональных данных, которые хранятся в базе Продавца исключительно для идентификации Покупателя/Получателя при повторных заказах, и для корректного их выполнения. При отказе Покупателем, Продавец не сможет соответствующим образом провести заказ.

10. ОТВЕТСТВЕННОСТЬ

10.1. Продавец несёт все риски, связанные с потерей или повреждением товара до момента его передачи Покупателю.

10.2. Получатель или тот, кто принял товар в момент отсутствия Получателя, несёт все риски связанные с потерей или повреждением товара с момента его приёма.

10.3. Продавец вправе передавать свои права и обязанности по выполнению заказов третьим лицам, не освобождаясь от ответственности.

10.4. Продавец не несёт ответственность за ненадлежащее использование или хранение товаров Покупателем, заказанных на сайте https://modadiva.com.ua/

10.5. Ответственность Сторон в иных случаях определяется в соответствии с законодательством Украины.

10.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, рішення яких не вдалося досягнути шляхом переговорів, вирішуються у відповідності з чинним українським законодавством.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner